Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát érdemes...

Waffi BalD kérdése:

Milyen hangkártyát érdemes vásárolnom 20 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés

Zene hallgatásra, max játékra kellene.

Azért akarom lecserélni, mert elég gyérül szól az integrált.



2016. szept. 27. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
De hogyhogy gyérül szól? Zajos? Nem tudja kihajtani a fejhallgatót? Torzít ha túl halk vagy túl hangos? Azért ennél több részletet kéne megadni.
2016. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Xonar D1, ehhez egy jó füles vagy vègfok ès mesès hangzás lesz.
2016. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon halkan szól fülhallgatóba. Szerencsére nem recseg meg semmi.
2016. szept. 27. 19:04
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem hajtja ki a fejhallgatót. Most egy razer kraken 7.1-et néztem ki, ahhoz kéne valami kártya.
2016. szept. 27. 19:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár ehhez nem tudom kell-e másik hangkari mivel van benne ha jól tudom, ami megerősíti az integrált fost.
2016. szept. 27. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor erősítőre kell, nem hangkártya, de annak az impedanciája csak 32Ω, így ha megveszed, akkor már nem lesz rá szükséged.
2016. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám, hogy ha van bármilyen ismerősöd, akinek nem alaplapi retek hangkártya van a gépében, akkor fáradj el hozzá és hallgasd meg, hogy mennyivel másabbul szól.

Nekem házimozi erősítővel van egy Xonar D1 kötve, zenéhez pedig RCA-t használok, ég és föld az alaplapihoz képest, össze sem lehet hasonlítani.

2016. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!