Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghibásodott a laptop képerny...

Meghibásodott a laptop képernyője mit tehetek?

Figyelt kérdés
alul a laptopom majdnem fele áttetsző fehér lett,ha hozzáérek a képernyőhöz helyrejön, de ha elengedem megint ugyanolyan..vszínűleg a monitoron belül van a hiba..tehetek én ellen valamit,vagy muszáj szervizbe vinni.?mi lehet a baj?
2008. okt. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp ha garanciás vidd szervizbe....
2008. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valóban célszerű szakemberrel javíttatni, mert a kellő hozzáértés nélküli bütyköléssel komoly esélyed van arra, hogy az eddigi vélhetően nem túl jelentős hibát (valószínűleg egyszerű kh) sikerül úgy "megjavítani", hogy csak a csere segíthet - és az nem éppen olcsó mulatság.
2008. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm,vszínűleg tényleg ezt fogom tenni..
2008. okt. 3. 07:08
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mit tudok tenni ha nem találom a garncialevelet?hova fordulhatok,ott ahol vettem, csak azt mondták el,h.keressem meg mindenféleképpen...de minden papír,tartozék:(cd-k)stb..megvan csak egyelőre pont a garanciapapír hiányzik...ilyen esetben mit tehetek?
2008. okt. 3. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Emlékezetem szerint a számla alapján a garjegy pótolható.
2008. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
meglett a jótállási jegy,de a számla hiányzik..így is lehet tenni valamit?
2008. okt. 3. 17:31
 7/7 Hintalow ***** válasza:
Hívd fel a garanciaszervízt és kérdezd meg tőlük, hogy így elfogadják -e.
2008. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!