Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leírom a konfigom és érdekelne...

Leírom a konfigom és érdekelne hogy milyennek tartjátok a gépem. Szerintetek a gépem milyen szinten van a mai játékokhoz?

Figyelt kérdés

Csak a három legfontosabbat írom le.


Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz-es alapból de húzva van 2.9-ig. Videokártya: AMD Radeon R7 360 OC 2GB-os és GDDR5-ös, Memória az az a Ram: 8GB (4x2) 800 Mhz-esek. Kihangsúlyozom a GTA V elég simán fut ezen a konfigon.



2016. szept. 28. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fapados játékgép.
2016. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
belépő szint, régi procival és rammal
2016. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"a GTA V elég simán fut ezen a konfigon"

ezek szerint megvagy vele elégedve. akkor nem értem a kérdés lényegét? mit vársz?


ha tudni szeretnéd hogy adott játék hogy futna, próbáld ki a demo-t belőle...


vagy pedig arra vágysz, hogy agyba-főbe dicsérjük milyen fsza géped van? e-penis növelés?



nincs olyan, hogy jó gép vagy rossz gép. vagy megfelel egy adott célnak (amire használni akarod) vagy nem. ezt pedig csak tőled és az igényeidtől függ, szóval értelmetlen a kérdés számomra

2016. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gyenge/közepes játékgép. GTA5 lowon meg normalon kb egy krumplin elfut.

Ha neked elég a játékokhoz, amikkel játszol, akkor teljesen jó. Ha meg nem, akkor fejlesszed.

2016. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat fogyaszt szvsz ahhoz képest amit tud.
2016. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszolom. Nem azért hogy arcoskodjak mert nincs is mire de nem alacsony meg normál beállításokon játszom vele hanem highon és gyönyörűen fut. Én azt vettem észre hogy igen a processzorom nem a legujabb és nem a legütősebb de azt vettem észre hogy azoknál a játékoknál amelyiknél a minimum gépigény pl egy i3-as lenne azt a szintet tudja tartani a Q8400-as Quadom.
2016. szept. 29. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

gta5 jelenleg az egyik leg optimalizáltabb játék.

Ha ugyan úgy elfut highon mondjuk egy witcher3 vagy egy fallout 4, akkor majd azt mondom rá hogy közepes/erős, de ez nem fog megtörténni.

Amúgy meg véleményt kértél, én leírtam. Ha te elégedett vagy a mostani gépeddel, éljetek együtt boldogan, ha nem, akkor meg tegyél ellene.

2016. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!