Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani usb-s wifis...

Tudtok ajánlani usb-s wifis hálózati kártyát ami olyan stabil, mint egy kábel?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az emeleten van a modem és én nem vagyok ilyen furás, faragás téren zseni, viszont ami most van nekem wifi fogó az nem valami stabil, 3-2-re leszokott esni a jelerőség (Játékra használnám, ping érzékeny vagyok), viszont ha modem is befolyásolja ezt akkor azt is ajánlhattok, lényeg, hogy játékra használnám és szeretem a stabil pinget. Köszönöm előre is!

2016. szept. 29. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, mivel pont ez a lényeges különbség a wifi és a kábel között. Vagy veszel valami ipari routert, vagy repeaterrel végignyomod a házat router és gép között.

Kábelnél nincs jobb.

2016. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha stabil és gyors net kell, nem úszod meg a kábelt!
2016. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, akkor mindenkép kábel a nyerő.

A szolgáltató (t-home) kijön és levezetné nekem a kábelt? Van ilyen lehetőség?

2016. szept. 29. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csinalnak ilyent, ok a modemig dolgoznak, onnan a gepig a te problemad. Plusz 1-2 sorert valami talpraesett ferfiismerosod megcsinalja.
2016. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
UTP kábelnek kb 80 Ft métere, kell a két végére két dugó, meg egy krimpelőfogó. Aki szokott ilyet csinálni, 10 perc alatt beköti. Szolgáltató nemigen vállal ilyet, ha mégis, akkor horribilis áron. Keress egy havert, aki csinált már ilyet, vagy kérj kölcsön egy krimpelőt és csináld meg madad.
2016. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy megkérek valakit, köszönöm a segítséget!
2016. szept. 30. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!