Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérlek mondjatok egy olcsó,...

Kérlek mondjatok egy olcsó, de nagyon jó egeret!? (2 hónapon belül a harmadik ment tönkre! ) 27/N

Figyelt kérdés

Kb. 2 évig egy olcsó Silverline OM-290 egeret használtam, semmi baja nem volt (ez az: [link]


Aztán rendeltem egy ugyanilyet, gondoltam, ha még ennyit kibír, az szuper, de kicsit billeg, nem egyforma a 4 kicsi "talpa".


Szóval vettem a boltban egy nagyon szupernek tűnő CANYON CNE-CMS2 egeret, gyönyörűszép és az anyaga, meg a kialakítása.. Imádom!...Imádtam... Mert a görgője kb. 3 hét után elkezdett nyikorogni!! De elég hangosan és mindig.


Ezért rendeltem a netről egy ugyanilyen CANYON-t kb. 3 hete, de ez is tönkre ment, mert a görgője nem gördül rendesen se fel, se le, csak ha olyanja van.


Már kivagyok teljesen, mert távmunkában dolgozok és nagyon fontos lenne egy jó egér, de 3-4-5 ezret sajnálok rá.


Megéri olyan drágán venni? Számít valamit a megadott DPI a gyorsaságban esetleg?


Nem tudom, hogy mit csináljak, de megőrülök, hogy minden egerem tönkre megy. :(


Köszönöm előre is a tanácsokat! :)

27/N



2016. szept. 29. 22:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hopsz, és a CANYON pedig ez volt: [link]


Mivel nő vagyok, meg nem "gamer", ezért a szép lekerekített formákat szeretem, és nem a robosztusat...

2016. szept. 29. 22:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Én évente fogyasztok el egy 3-4 ezres egeret úgy, hogy napi 12-14 órát basztatom és játszok is vele. Gondold át hogy megéri-e ilyen 1000 forint alatti szarokkal bajlódni.
2016. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Átlagban én is kb. napi 12 órát használom, de még soha nem vettem drága egeret (1500 Ft-nál drágábban), és nem bírom elképzelni sem, hogy mivel tudhat többet, mármint az miért nem megy tönkre...
2016. szept. 29. 23:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Minőségibb alkatrészekből vannak, ennyire egyszerű.
2016. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbb egér kell, akkor genius. 1600 környékén lehet kapni, megbízhatóbb márka szerintem.
2016. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

eddig ár/érték győztes nálam (10eFt alatti kategóriában)

2016. szept. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja a genius egerek jók minket 5éve szolgál és még semmi baja igaz nem is használjuk csak hétvégén igazán hétköznap meg kb 2 órát
2016. szept. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A genius valóban jó, meg a Logitech is. A silverline is jó márka, pár hónapig egy óccsó silverlineos egeret használtam, és semmi baj nem volt vele. (csak elveszett) Szóval a pár ezer forintos egerek között is vannak jók
2016. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnalsz 3 ezret egy egerre, de 2 honap alatt mar tobbet adtal ki... Vagy nagyon ocska egereket veszel vagy dobalod oket munka kozben, nem tudom elkepzelni hogy romlanak nalad ilyen hamar. Nekem a Logitech Mx518 napi 15 ora hardcore jatek mellett is 5 ev utan a gorgo es kapcsolok tokeletesek, a szenzor kezdett picit rangatni, de csak lovoldozos jateknal erzodik. Szoval igen, vegyel egy dragabbat, de rendest.
2016. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Logitech M500-hez jár 3 év garancia... csak szólok. A minőséget meg kell fizetni.
2016. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!