Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék laptopot vásárolni...

Szeretnék laptopot vásárolni 200 000Ft értékben. Játszani szeretnék, úgy hogy erre kellene alapozni a vásárlást. Tudnátok ajánlani néhány tipust?

Figyelt kérdés

Asus,lenovo,Dell márkákat részesitem előnybe.

Kérlek a konzolokat ne irjátok :) Fps játékokat kedvelem és az egér e téren sokkal gyorsabb.


Egyébként laptop összerakatására létezik valami lehetőség?


Köszönöm a segitséget...



2016. szept. 30. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Asus K501. Létezik alkatrészenként összeválogatható laptop, csak ahhoz a 200k-t minimum 10-zel kell szoroznod.
2016. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért pont notebook, ha játszani akarsz? legrosszabb combo...

Én 2 hetente hazajártam egyetemről, nem kellett oda notebook, 3 napot ki lehet bírni amíg hazaegym az ember.

Arról már nem is beszélve hogy drágább és sokkal hamarabb megy tönkre egy notebook, mint az asztali, javíttatni rémálom a pénztárcára nézve (tudom, mert egyszer nekem is volt, egyszer).


Ha minden áron ez kell, akkor vegyél ASUS K501LX-DM145D notebookot. Kb ez az egyetlen amiben gtx 950M videokártya van (amit egy asztali gtx 750Ti 2x röhögve leelőz, de még egy használt 20 ezres hd 7850 is).

2016. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!