Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépházat ajánlot...

Milyen számítógépházat ajánlotok 18-30 ezer Ft-ig? Esetleg tapasztalatok az említett házzal?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy jó szellőzésű legyen, elöl legalább 2db 12cm-es venti hely, tetején min. 1x12cm, hátul dettó. Jobb féle kábelmenedzsment lehetőségekkel (nem bánnám, ha szépen elrejthetőek lennének a kábelek). A plexis oldallap előny, de nem elvárás. Az sem elvárás, hogy 5,25"-ös hely legyen benne ODD-nek, de nem is hátrány (van optikai meghajtóm, csak épp semmire sem használom kb.). Legyen viszonylag csendes, porszűrős, alsótápos.


Színre első sorban fekete, esetleg fekete-vörös, ha valami fényesebb, modern kinézetű, az bejövős.


Milyen házat tudtok javasolni?


Idáig az NZXT S340-el szemezgettem, illetve mióta megjelent az S340 Elite, nagyon szimpatikusk, csak Mo-n még nem kapni sehol... :/ (Egyetlen boltban láttam, de ott 36 ezerért, annyiért meg sokkal jobb házat kapnék, ha áldoznék rá annyit.) Sőt, legjobb lenne, ha 25 ezer fölé nem menne az ára.


A válaszokat előre is köszi. Zalman házakat nem kérek.


--


Nektek milyen gépházatok van, hogy vált be (hűtés, porszűrés, stb. szempontból)?



2016. okt. 1. 13:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami még szintén szimpatikus lenne az NZXT S340 (Elite) után, az a Cooler Master MasterCase Pro 5, csak az már azért picit drága (40k alatt nem láttam).
2016. okt. 1. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:

S340 elite nagyon rossz üzlet, ugyanis a hiányosságokat nem pótolták be (pl gumitalpas hdd ketrec), viszont kapott egy edzett üveg ablakot, ami nem ér meg 10 ezres felárat, mert így már átcsúszott egy teljesen más ársávba. A sima S340 meg még mindig marad a 20 ezres ársáv bajnoka.


Fractal Design Define R4-t vennék, ha a zajszint is számít.

2016. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

En csak az utolso kerdesedre tudok valaszolni, az viszont sokaknak fobenjaro bun lesz: A legutolso dolog amire kiadnam a penzem az egy dragabb gephaz. Egy filleres Delux hazam van, egy Makita fex es barkacstudas.

A hazban egy venti sincs, ezzel meg olcsobb es nem is zug, kenyes vagyok a decibelekre. Az oldala ki van vagva, a szokasos plexi helyen teljes oldalas porszuros halo van, a kabelmenedzsmentrol meg annyit hogy nem log bele semmi a cpu/vga ventikbe. Gumitomitesek sincsenek, megsem rezonal, a huttes is megoldja magat, nyaron sem volt tobb 60 foknal. A haz a gepigenyen nem oszt nem szoroz, nekem mind1 hogy nez ki, a felesegem nem erdekli, az online jatektarsak meg nem latjak, szoval a low budget megoldas valt be.

2016. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ott a masterbox 5, fractal designtől define s, r4, r5.
2016. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm a válaszokat.


A Fractal Design Define R4-en elgondolkodom. A CM MasterBox 5 is tetszetősen fest. Sajnos, a HDD ketrec silány minőségétől eltekintve, az S340 Elite kábelmenedzsment lehetőségei (a rögzített gumis kábelkötegelő) nagyon tetszenek, valamint az elölről rejtett tápegység is. Viszont az tény, hogy a temperált üveg önmagában nem ér meg nekem 15 ezres felárat az S340-hez képest.


Kedves második, köszönöm a te véleményed is. Mindenesetre, ez személyes preferencia kérdése. Örülök, hogy neked bevált a megoldásod. Én szeretem "nézegetni" a művemet, valamint egy kazán AMD videokártya mellett 85-90 fok megvan télen is a jelenlegi gépházamban, úgyhogy nekem nem opció a te variációd. Most egy 15 ezres, de meglehetősen budget kategóriába eső gépházam van (már ami a minőséget illeti), és nem teszi jól a dolgát, így cserés.

2016. okt. 1. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minimal hazat akarsz akkor in win 303
2016. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!