Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci:Intel core i7 6700...

Proci:Intel core i7 6700 Alaplap:Msi b150 gamnig m3 ram: 8 gb ddr4 Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb Minden driver frissitve van?

Figyelt kérdés

Néhány játék szaggat az fps-em magas de még is be szaggat egy kicsit? Pl. Cs go- team fortress 2 De a witcher 3 Max beállitásokkal szépen megy. A rainbov six siege-ez multi nál is jol megy. Leteszem tálcára a game-et és akkor egyedűl a proci magok melegebbek.

A proci magra-visszatérve volt vele gonda azelőtt ugyanis 60 fokos volt mind a négy lecseréltem a proci hűtőt pasztáztam és utána enyire javult csak meg.



2016. okt. 1. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudja mi lehet a baj?
2016. okt. 2. 08:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma tettem fel az uj doom-ot és ultrán megy szaggatás nélkűl akkor a cs go miért nem pedig steames a doom meg nem.
2016. okt. 2. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már lecsrélted őket akkor nagy gáz van , nekem 970 4gb-m van a megfelelő hardverekkel , 6 program figyeli a cuccok hőmérsékletét , ventillátor fordulatszámát .

De legtöbbször az ember arra sem gondol hogy vjrus lehet , jólvan drága cuccok meg minden , de egy 60 perc alatt megírt c++ os trójai gyorsan és könnyen összetöri az álmaidat. Szóval nem ártana megnézni , egy mai trójai már a ramban elbújik a vírusirtó elől , de gondolom valamilyen ingyenes sz*rod van , már ne is haragudj.....

Általában túlpörgeti a cuccaidat , hangos a géped , majd mindent lecserélhetsz.

Ez lehet az egyik .

Amúgy meg sokan panaszkodnak driverekre , ugyhogy utánanéztem : [link]

a 372.70-eset töltsd le , és ne frissíts.

Az új driverek elég kulák lettek !

De mondom , lehet malware , vírus spyware....

Nem zárjuk ki őket sem ..........

2016. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A windwos defender nem talál semmit de leszedek egy rednes virus irtot és ki probálom.
2016. okt. 2. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tört verzió , annál rosszabbat nem is tehetsz , de ez még rosszabb is , csak win defendered volt , nem is volt vírusirtód.

Advanced System Care Ultimate 9.1 .

Először töltsd le , 1 hónap ingyen .

Valószínüleg 20-nál több vírust fog nálad törölni , meg 30 spywaret , meg több mint 2000 hibát fog korrigálni.

Amúgy alapjáraton 40k-forintos program évente.

De lehet giftben szerezni.......

2016. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kőszi szépen :D volt kb 7 db virus.Miután le let tőrőlve már jobb lett pl az mkx-is most kiprobálom akkor a cs go-t
2016. okt. 3. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Először igen , a géped teljesítménye nő , de tudod bootolni a warmup timeját.


7FAC5-4AB1D-FFC7F-5CFD6


A kód 100 napos Pro verzióhoz juttat majd , ez még 100%-ot fog dobni a gépeden , ha win 10-ed van akkor örülj , mert minden hibáját kijavítja.

2016. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!