Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy állítsam be azt, hogy...

Hogy állítsam be azt, hogy szóljon a fejhallgató?

Figyelt kérdés

Windows 10 rendszer van a laptopomon.

A gépen van hang (fejhallgató nélkül).

Amikor csatlakoztatom a fejhallgatót, és felugrik az ablak, kiválasztom, hogy a fejhallgató szóljon, akkor abban nem hallok semmit. (próbáltam már a másik opciókat is választani, akkor is néma marad a fejhallgató). Pedig korábban szólt rendesen.

A fejhallgató jól működik másik gépen.

Már próbáltam frissíteni a hangkártya driverét is, a rendszer azt írja ki, hogy naprakész.

A laptop egy ASUS X553M


Mi lehet a probléma? Mit és hogyan állítsak be?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2016. okt. 1. 20:36
 1/3 stefikoko ***** válasza:
Próbáld meg alapértelmezettnek beállítani a fejhallgatót a hangbeállításoknál. Nekem windows 7-en volt hasonló problémám és mindig, ha csatlakoztattam a fejhallgatót, be kellett állítanom alapértelmezettként, hogy használni is tudjam. Egy későbbi windows frissítéssel ez a probléma aztán megszűnt.
2016. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hol tudom beállítani? Mert csatlakozás után a felbukkanó ablakban rámegyek, hogy fejhallgató, de a hangbeállításnál csak a hangszóró jelenik meg. Pedig úgy van beállítva hogy minden csatlakoztatott jelenjen meg, állapottól függetlenül.


Köszönöm szépen a választ!

2016. okt. 2. 12:35
 3/3 stefikoko ***** válasza:
Hát Windows 10-nél elvileg a hangszóróra klikkelsz jobb egérgombbal és a megjelenő menüből kiválasztod a hangeszközöket vagy hasonló lehet magyarul. Ott megnyílik egy ablak, ahol ki tudod választani és alapértelmezetté tenni.
2016. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!