Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik fejhallgató...

Szerintetek melyik fejhallgató a jobb? Steelseries Siberia 150 vagy Logitech G430

Figyelt kérdés

Steelseries Siberia 150:


[link]


Logitech G430:


[link]


A Logitech fejhallgatót volt szerencsém kipróbálni a napokban, teljesen elbűvölt a 7.1-es hangzás.


A Steelseries fejhallgatót viszont nem tudtam kipróbálni, tehát elképzelhető, hogy méretbeli problémáim lennének vele. A hangzás minőségét még nem tapasztaltam, de sok jót írnak róla.


Szerintetek melyik lenne jobb döntés?


2016. szept. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"teljesen elbűvölt a 7.1-es hangzás"


Ez egy sztereofejhallgató, szoftveresen van emulálva a 7.1, de egy olyan programot te is le tudsz tölteni. Szóval elég baromság egy szoftveres opció miatt megvenni egy fejhallgatót.


Például ha most is van fejhallgatód, te is le tudod tölteni és használni, de ugyanilyen szoftvere van a razernek is, amiről tudom, hogy bármilyen fejhallgatóval használható, pl nem razeressel is. Csak mondjuk nem tudom miért jó bárkinek is, hogy a fejhallgató elhelyezkedéséből következő tökéletes térhangzást 7.1-re kéne butítani..


Egyébként alapból nem szabad venni mikrofonos fejhallgatót, mert hatalmas felárat nyom a fejhallgató árára, különállóan jobb hangzást érünk el, megbízhatóbb és kényelmesebb is.

2016. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Fejhallgatóm még nincs, ezért szeretnék most venni egyet. A mikrofon nem olyan lényeges szempont ez esetben, sőt, anélkül talán még jobban is tetszene. Lényegében otthoni használatra szánom, ezért gondoltam nem hátrány, hogy van rajta mikrofon. (Hanghíváshoz jól jön, másra nem nagyon kéne.)

2016. szept. 28. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hátrány, mert a fejhallgató minőségéből veszi el a pluszt. A népszerű hyperx Cloud is egy Takstar 428 redesign, ami fejhallgató driverének szempontjából ugyanaz, csak a mikrofon felnyomja az árát (nem beszélve arról, hogy ekkora felárért sokkal magasabb minőségű mikrofont is tudnál venni).


Célszerű lenne professzionális fejhallgatót vásárolni (amiket kifejezetten erre terveztek) és nem a marketingre gyúró gamer újracímkézéseket, azok sosem ár/érték arányosak.


Audio-Technica ATH-M30X vagy Shure SRH 440 szint már megteszi.

2016. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!


A Shure SRH 440 elég tetszetős. Már csak találnom kellene egy helyet, ahol ki tudom próbálni. :)

Mentek a zöld kezek! Köszönöm!

2016. szept. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!