Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlnátok...

Milyen monitort ajánlnátok komoly játékra épített géphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok most szeretnék össze rakni egy jó "gamer" gépet

De nem tudom hogy milyen monitort szerezzek be.


Maga a gép az ilyen lesz:


Http://gepigeny.hu/user/thecyberspirit/eszkozok/205510


Esetleg még billentyűzetet/egeret is mondhatna aki ért az ilyenekhez mert én csak azt látom hogy drága de jól néz ki :)



#PC #monitor #billentyűzet. Egér
2016. okt. 2. 04:26
 1/5 anonim ***** válasza:

vga-tol függ.

gtx 1060 - 1080p monitor

gtx 1070 - 1440p monitor

gtx titan x (pascal) - 4k monitor

2016. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gépnél 4x4gb felesleges, mivel quad channel támogatás csak 2011v3 alaplapoknál van, ami itt nem játszik. Inkább vegyél bele 2x8-at.


23 ezret nem ér meg az a táp, akkor már vegyél seasonic S12II 520 wattosat.


Ha lesz SSD és sokat mozgatod az adatokat meg dolgozni akarsz az SSDn, akkor érdemes lehet egy fejlesztés H170-re. Ha főleg játék a cél, akkor a kinézett alaplap is teljesen jó.


A többi rendben van.


Mivel gtx 1070-nel kacsintgatsz, oda maximum 2k-s (WQHD 2560*1440) a javasolt. 144Hz-es azért eléggé drága, a normálisabb darabok 200e felett húznak el.


Kérdés milyen játékokkal játszol főleg. FPS játékokhoz én Asus-t ajánlanék, abban még sose csalódtam, de RPG játékokhoz egy LG se rossz választás a színmélységei miatt, de akár egy Samsung se rossz döntés (abból tv monitorom volt, teljesen meg voltam elégedve vele), a BenQ-k meg örök darabok, leteszed aztán elviszed ha 100 év múlva szétrohad benne valami :)


Itt tudsz keresgélni:

[link]


[link]

[link]

[link]


Csak viszonyítás képpen, nekem 2db fullHD monitorom van és gtx 970-nel vígan elvan, ez a kettő is volt vagy 130 ezer együtt.

2016. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Predator X34

[link]

2016. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
x34 jó lenne, HA 2 db gtx 1080-ast rakna a gépébe, de itt 1070 lesz....
2016. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a ramokkal kapcsolatban nem tudtam hogy ilyenre is kell figyelni de akkor 2x8gb ot veszek majd


Az a predator monitor nekem kicsit sok lenne. Annyira azért nem vagyok fanatikus de azért köszi :)

2016. okt. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!