Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a vezeték...

SzLevi90 kérdése:

Mi lehet a baja a vezeték nélküli egérnek?

Figyelt kérdés
Van egy Modecom vezeték nélküli egerem, és nagyon nem vagyok vele megelégedve. Olcsóbb árkategóriába tartozik (5000HUF volt), és nagyon idegesítő hibái vannak: kihagy bizonyos időközönként, vagyis nem reagál az első kattintásra, hiába mozgatom az eszközt a mutató nem mozdul, vagy akadozva mozog. Energiatakarékossági okokból 1-2 perc tétlenség után kikapcsol, és kattintással lehet újra aktiválni, de ezek a problémák folyamatos használat közben jelentkeznek. Elemcserével is próbálkoztam, kipróbáltam másikat is ugyanebből, ugyanaz a probléma. Ez egy olcsó wireless egérrel járó rossz? Ha igen, milyen árkategória az, amiben már normálisan működik az eszköz?

2016. okt. 2. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elektromos interferencia, minden vezeték nélküli egérnél előfordul. Rakj el onnan minden elektromos cikket, az adapter is legyen olyan helyen, ahol nem lesz belőle probléma. Például ha a gépház hátuljába rakod, azt pedig betolod a sarokba, akkor nyilvánvalóan nem fog normálisan működni.
2016. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is jelentkezik a probléma, ha kb. 5-10 centire van az usb és az egér egymástól.
2016. okt. 2. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanez van egy 2000- és egy 50000-es egérnél is?
2016. okt. 3. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor gyanús, hogy ez egyedi modell/szenzor hiba, nem hiszem, hogy ársávfüggő a problémád.
2016. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne vegyél vezetéknélküli egeret.
2016. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!