Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ramnál számít, hogy dual-chann...

Mamut3000 kérdése:

Ramnál számít, hogy dual-channeles kiszerelésben veszek 2x4gb-ot vagy pedig 2db 4gb-osat single-channel kiszerelésben?

Figyelt kérdés

#memória #RAM #dual-single channel
2016. okt. 3. 19:44
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg tesztelik, párba válogatják, hogy egyformák legyenek és garantáltan működjön Dual Channel.

Hogy mi igaz belőle nem tudom..

2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg jobb ha egyben dual kiszerelsében veszed, mert azok úgy vannak már letesztelve vagy mifene.. ahogy az okosok írják.:)
2016. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Dual Chanel-ben egymáshoz tesztelve adják a RAM-okat. Szerintem: nincs komoly differencia.
2016. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Illetve: Árban olcsóbb a Dual, ha igaz...
2016. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1

Arra én is kíváncsi lennék hogy mennyire igaz. Valahogy nem hiszem hogy több százezer darabot átválogatnak. Annyiból jobb duálban venni hogy olcsóbb talán.

2016. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
#5: Valamilyen szinten biztos tesztelik mindegyiket, hogy kiszűrjék a gyári selejteket. Gondolom az ott született eredmények alapján, már mindegy nekik ha ezt is összevetik.
2016. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. okt. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!