Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zalman z11 plus házba befér...

Zalman z11 plus házba befér egy Gigabyte gtx 1070 G1 GAMING?

Figyelt kérdés
A ház leírásában azt írják h max 29 cm-es kártya fér bele. Szétnéztem és az már biztos h a STRIX 1070 már túl hosszú lenne, ezért néztem ki a gigabyte 1070-ét. Népszerű jó árban van de a leírásánál láttam már 28cm-es és 28,6 cm-es hosszt is. Az az 1cm különbség már alapból neccesnek hangzik. Valaki akinek van tapasztalata arról h ilyen különbség mennyire tűrhető?

2016. okt. 4. 15:06
 1/3 hypno ***** válasza:

Szerintem fogadd el amit a gyártó ír.

[link]

2016. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanebben a házban pihen a Gigabyte Gtx 1080 Gaming G1-es kártyám, ami ugyanekkora. Hidd el, simán belefér!
2016. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

:DDD Sima liba

Gigabyte GTX 970 Windforce 3x OC a maga 310mm-es hosszával gond nélkül elfér egy olyan házban, ahova max 315mm hosszú kártya fér. Még csak közel sincs a vinyóállványhoz. (Coolermaster Elite Knight 350)

2016. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!