Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért laggolnak a játékok...

Miért laggolnak a játékok ezen a gépen? (1060 fx8350 8gb ram. Többi lent)

Figyelt kérdés
a problémám h a játékok laggolnak a szamitogepemen, pedig elvielg ultran kene mennniuk. A számítógép tegnap jött vissza szervizbol 1 hónap után ahol azt mondtak h nincs baja kicsereltek a procit es a ramokat sata kábelt, tehat elvielg nem azokkal van a baj. A gép adatai: alaplap:gigabyte 970 ds3p processzor: fx 8350 4ghz ram 8 gb kingston 1866mhz vidkari: gigabyte gtx 1060 g1 gaming 6gb merevlemez: wd ezex blue, másikkal is probáltam wd azex black táp: corsair vs 650w A neten probáltam keresgélni, de nem talaltam erdemleges válszt. A számítógép most lett ujrarakva friss driverek vannak fennt. Amugy a játékokban pl farcry gta jo fps ertékeim vannak es hirtelen 2-3 mp re leesik az fps em 14-20 ra a 65-70 ről. Nemtudom mi lehet a gond, de mar a hajamat tepem.

2016. okt. 4. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos jelen pillanatban kereskedelmi forgalomban nem létezik olyan AMD proci, amivel a legmodernebb játékok rendesen futnak.


Vagy megvárod a Zen procikat, vagy váltasz i5-re, ha rendes játékteljesítményt szeretnél. Ezeknek az fx-eknek még mindig borzasztó gyenge az egy magra jutó teljesítménye, és ez a játékoknál még napjainkban is nagyon fontos.

2016. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen rendszer fut rajta ?
2016. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én és tisztában vagyok vele. A problémám az h regen jo volt a gép 1 7870 2gb os kartyaval használtam, aztán egyik pillanatról a másikra ezt csinálta. Én a hülye fejemmel azthittem rossz a videókártya igy eladtam aron alul és vettem az 1060 at azonban a problémám ugyanúgy fennáll... megjegyzem mégegyszer h ezek a játékok regen tokeletesen futottak, elég volt nekik az amd...
2016. okt. 4. 16:31
 4/9 A kérdező kommentje:
win 8.1 pro
2016. okt. 4. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem probáld meg windows 7 professional-al
2016. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1#: FX-8320-am van, tökéletesen fut rajta minden, CPU bottleneck nélkül..

A kérdésre válaszolva pedig próbálj egy antimalwaret, víruskeresést, de ami a legjobb, felrakhatnál egy új windowst.

2016. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pont ez a bajom, hogy tegnap lett felrakva a winfos és a helyzet változatlan...

nagyon zavaró h van 1 drágának mondható géped es szart sem ér ha jatszasrol van szo...

2016. okt. 4. 21:03
 8/9 obi19 válasza:
Nekem is hasonló problémám volt fx 8350-el. Nekem az alaplap vrm hűtése volt gyenge. Asrock 970 extreme 3 lapom volt. Vettem egy msi 970 gaming-et és megoldódott a probléma.
2017. jan. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hasonló bajom van ezen a konfigon.

asrock h170m pro4s

intel core i5 6600

2x4gb hyper x fury

gigabyte windforce gtx 1060

egy dbig minden fut faszán azt jönnek a laggok

2017. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!