Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsolgat ki-be a hdd...

Miért kapcsolgat ki-be a hdd a Dell 7559 laptopomon, amikor a képernyő ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés
A dolog csak akkor van,ha telepről megy a gép. Kikapcsoló gomb megnyomásakor a képernyőm kikapcsol (így állítottam be) de a gép nem. Ez után állandóan hallom, hogy a hdd felpörög (legalábbis tipikusan olyan hang), majd leáll, és újra és újra ismétldődik ez. Van benne egy 240es ssd is, ezen van a rendszer(win 10) és a programok, a hdd-n csak képek,zenék,videók. próbáltam az energia séma beállításoknál,hogy a hdd soha ne kapcsoljon ki, a rapid storageben letiltottam az energiatakarékosságot, de ugyan úgy csinálja. Hibáról nem hiszem,hogy szó lenne, mert csak telepről csinálja, viszont kissé zavar és nem értem mi ez.

#Windows 10 #HDD kikapcsol
2016. okt. 5. 00:24
 1/1 A kérdező kommentje:
még egy érdekesség: úgy tűnik csak akkor csinálja, ha a gépen semmi nem fut, miközben ki van kapcsolva a képernyő. ha pl. youtuberól megy zene, és úgy nyomom ki a képet, akkor nincs semmi hangja a gépnek, akkor se, ha közben lenémítom a hangszórókat (ettől még a youtube megy kikapcsolt képernyő mellett is)
2016. okt. 5. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!