Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ezt a "Power" tápot a...

Érdemes ezt a "Power" tápot a Kolinkre cserélnem? (Képek linkei lent)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


(Asus p5q-se alap, core 2 mag (kesobb xeon-re csere) , hd 5850 , 4gb ddr2)



2016. okt. 5. 13:41
 1/8 hypno ***** válasza:

Erre mondják, hogy "Eben guba", vagy "cseberből vederbe"


Ha mindenképpen valami nagyon olcsó megoldást keresel, akkor vegyél egy használt FSP tápot használtan.

2016. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jo tisztaban vagyok melyik milyen marka es mennyit er.

De a kerdesem nem erre iranyult, hanem az alap konfighoz melyik lenne jobb (corsairt veszek majd vagy beq-t) , mert akkor nem gányolom szet ha nem jobb a kolink.

2016. okt. 5. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, minden normálisabb gyártó csinál jó tápegységeket és csinál szart is. Attól, hogy valami corsair vagy BQ, önmagában nem lesz jó. Pontos szérianév kell.


Az adott kolink pedig nem jelentősen jobb, nem éri meg rá pénzt kiadni.

2016. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem , ez itthon itt van keznel es 1-2 napja eleg eros egetett szagot szimatoltam a tapnal, de megy ...

Emiatt kerdem a cseret, es a kolink is keznel van.

2016. okt. 5. 14:03
 5/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Én megpróbálnám a Kolink-kel. Csodálom ,hogy megy a hd5850-ed. Az a kártya 151 wattot eszik a tápod meg letud adni 180-at :D És akkor még hozzájön a poci.
2016. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor marad a kolink :D koszi makos :)
2016. okt. 5. 14:26
 7/8 hypno ***** válasza:
100%

#4

Aminek már szaga van, azzal nem nagyon érdemes próbálkozni. Annál bármi jobb aminek viszont nincs szaga. Akár a Kolink is.

2016. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 igen. Ebben egyetertunk. Viszont ment azota egy hetet aztan most kicsereltem a kolonikra :)
2016. okt. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!