Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd a10 7890k mellé passzolna...

Amd a10 7890k mellé passzolna egy HD 6670-es videókártya?

Figyelt kérdés

Adott egy amd a10 7890k-s APU és azt szeretném, hogy, dual graphic módban mennyen a kettõ videókártya lehetséges ez?

Mivel ugy csináltam meg hogy beleraktam a gépbe a HD 6670 es vidikarit és arra csatlakoztattam a VGA kábelt illetve ugy raktam az illesztõprogramot, de valamiért ha elkezdek játszani bármelyik játékkal sajnos olyan a grafika mintha lowon menne az egész és hiába teszem fel ultrára akkoris ùgy néz ki mintha lowon lenne

De még a radeon controll panel szerint is ugy van állitva hogy a játék szabja meg a grafikát.

De ugyis probaltam h az alaplapi vga kimenrtre csatlakozok, de ugyanez s probléma. 8giga ram van 1600Mhz. Dual kit alaplapi chipset R7 azaz legujabb.



2016. okt. 6. 21:33
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
A10 7890k csak az R7 240-el és a 250-el működik Dual Graphics-ban, de nem érdemes használni ezt a funkciót.
2016. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Nyugodtan vedd ki azt a kártyát és add el. Megkockáztatom, hogy az igp erősebb
2016. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az gáz. Ramból is 2x4GB kéne és 2133MHz, nem 1600. Így nem csoda, ha gyengének érzed. Add el a ramot és a videokártyát és vegyél 2x4GB 2133MHz kitet.
2016. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

„Nehéz ítélkezni a Dual-Graphics-technológiát illetően, hiszen kissé vegyesek az érzéseink a megoldással kapcsolatban. Kétségtelen, hogy a legtöbb játék esetében némi pluszteljesítményre tehetünk szert általa, de az sohasem annyival több, hogy a szimpla diszkrét VGA szégyenteljesen elbújjon."


[link]

2016. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Mondjuk nem árultad el hogy milyen felbontáson próbálkozol, mert mind az IGP mind a GPU édeskevés FHD-re.
2016. okt. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!