Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegység lenne a...

Lacesz788 kérdése:

Melyik tápegység lenne a legjobb választás a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Hosszas nézelődés, olvasgatás után a következő tápokat néztem ki:


- XFX pro series P1-550S-XXB9 5 év garival

- Seasonic S12 II 520 3 év garival

- Seasonic M12 II 520 5 év garival

- Seasonic M12 II 520 Evo 5 év garival


Ez a 24-25 ezres kategória a max tehát felfelé nem, max lefelé tudok módosítani az árban (15-ről indultam pár napja de meggyőztem magam hogy plusz 10-et hajlandó vagyok a minőségre áldozni).

Ezek közül melyik a legjobb megoldás? illetve van-e alternatív megoldás ami ezen az árszinten vagy kicsit kevesebbért jobb vételnek számít a piacon?


2016. okt. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Seasonic-ban személy szerint nem bízok, az XFX nem rossz választás, esetleg nézz rá a Cooler Masterekre és FSP-kre is.
2016. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Az XFX is Seasonic technika, csak átcímkézve. Mellesleg mi a gondod ezekkel a tápokkal, amiért nem bízol bennük?


Kérdező: jobb megoldás a Corsair Vengeance volna, csak most nem nagyon kapható. De az általad felsoroltak bármelyike is megfelelő. Vagy van még az Enermax Triathlor Eco, BQ Straight Power 10 (ha elég 400W teljesítmény is).

2016. okt. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szállt el Seasonicom a vásárlás után másfél héttel. (hálisten cserélték). Persze 1db táp meghibásodása nem a teljes márka kudarcát jelenti, de engem azért óvatosságra int.
2016. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden más gyártó tápjaiból is szálltak már el példányok, szóval ebből a szempontból egálban vannak. Gondolom, azért a gépedet nem vitte magával, és ez a lényeg egy márkás tápnál.
2016. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!