Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegedési problémák...

Túlmelegedési problémák valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Túlmelegedési problémáim vannak. A processzorom folyamatosan 78 a 2 mag 100 fok körül ugrál és folyamatosan használja valami a processzort már sok programot leállítottam de utána is ugrál a használtságnak a %-a csökkentett módban visszamegy 55 fokra a 2 mag és 48-50 fokra a proci

Intel Core i3 3.30 Ghz

Win7

8GB RAM

AMD Radeon 7750 VGA

Nemrég pasztáztam újra de ugyanazok az értékek :/



2016. okt. 8. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a procit ujrapasztázni és ujrarakni a gépet mert vírus csinál ilyet h 100%on használja a procit
2016. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban nem annyira aktivizálódik a vírus?
2016. okt. 8. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
azt pontosan nem tudom mit tesz vele de én ajánlanám az ujrtelepítést mivel gondolom csökkentett modba nem nagyon erős a proci , 100 fok meg tönkreteszi
2016. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az 50-55 fok is magas terheletlenül. Még a gyári hűtőjével is 60 fok körül kell lenni terhelés alatt.


Rányomtad a hűtőt rendesen(amennyiben gyárit használsz)?


Érdemes volna egy Kaspersky próbát letölteni, és megnézni, nehogy nyavalya rágja, de még ha az is, akkor is nagyon sok az érték, amit írtál terhelésen.

2016. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
...Azt elfelejettem, hogy a BIOS-ban is érdemes volna szétnézni, hogy mi a fenéért nem kapcsol le, ha ilyen meleg, ill. miért nem throttlingol...
2016. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az fura hogy mindig 100 fokig megy fel annál feljebb nem és bekapcsolás után alapjáraton semmi háttérprogram nem fut felmelegszik szóval én is vírusra gyanakszok gyárit használok igen és rendesen visszanyomtam
2016. okt. 8. 19:23
 7/12 A kérdező kommentje:
kivan kapcsolva biosban az automata kikapcsolás
2016. okt. 8. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért? Így gyorsan el fog halálozni... Milyen I3 pontosan?


Teljesen mindegy miért magas a proci kihasználtsága, ilyen melegnek akkor sem szabad lennie. Két dolog lehetséges, vagy hibás a procid( ez nagyon ritka eset), vagy valami miatt elégtelen a hűtésed. Más variáció nagyon nincsen.


Esetlegesen készíthetsz egy Linux Live USB-t, hogy linux alatt terhelve is olyan magas e a hőmérséklet, de valószínűleg igen...

2016. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
i3-2120 és amikor felmegy a proci használtsága felugrik a hőmérséklete
2016. okt. 8. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
..Én értem...azért írtam azt, amit írtam...a hűtő környékén volna érdemes keresgélni :)
2016. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!