Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik, ugrál a...

Edemovic kérdése:

Miért akadozik, ugrál a touchpad Win10 frissítés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég kaptam egy új Acer V5-591G-78PI típusú laptopot. Mivel gyárilag Linux volt rajta (ami megjegyzem el sem indult), egyből Win10-et raktam fel rá. A telepítés után semmi gond nem volt, viszont jött egy nagyobb frissítési csomag, és azután a touchpad elkezdett akadozni és ugrálni, tehát ahogy húzom rajta az ujjam nem követi folyamatosan, hanem szakaszonként ugrál, így szinte használhatatlan. A neten fellelhető összes illesztőprogramot kipróbáltam már, semmi változás. Van valamit ötletetek?


Előre is köszönöm!



2016. okt. 8. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a touchpad drivert.
2016. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, többféle illesztőprogramot kipróbáltam már (tehát mondhatni újratelepítettem). A gyártó hivatalos oldalán lévő két programot is letöltöttem, de semmi változás.
2016. okt. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!