Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem tápkábel...

Tudnátok nekem tápkábel mondani ehhez a videókártyához: Geforce Gtx Titan X Pascal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápról? 8+6 pin toldás vagy moduláris táphoz való?
2016. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Thermal and Power Specs:

94Maximum GPU Temperature

250 W Graphics Card Power

600 W Recommended System Power

1 8-pin and 1 6-pin Supplementary Power Connectors

2016. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ~400 ezerért veszel egy kártyát akkor olyan ezeréves tápra akarod rákötni amin nincs pci-e tápcsatlakozó..? Csak nekem tűnik ez irreálisnak?
2016. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak egy kisgyerek ábrándozik...
2016. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Aki már ennyiért vesz egy ilyen VGA-t ami ugye munkára való tisztában van azzal hogy milyen tápkábel kell hozzá.Számomra is irreális.
2016. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Ez alá már Corsair AX 860i meg társai valók, ez max ábrándozás.


De kis fejtágítás végett:

a legtöbb mai tápon 6+2 pines csatlakozó van, így lehet 6 pines áramellátáshoz is használni, meg 8 pineshez is. Amikor azt látod, hogy 1db 6+2pin, az többségében 2db 6+2 pines, csak a második kábel az elsőhöz van kötve és a kettő közt kb 2-3 centis a kábel, így ha 2 külön pci-e slotba raknál kártyát, akkor azt a távot már nem éri el.

pl alulról 2. 3.:

[link]

2016. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

#3

Én is keresek kábeleket, nem olcsó gépbe. Ez nem jelent semmit. Modulárishoz, színes kábeleket. Bármi oka lehet annak hogy valaki keres valamit.

2016. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Minőségre én is hasonlót javasolnék a békesség kedvéért, de ennek sem kell egy normális 500 asnál nagyobb. Persze könnyen lehet, hogy a kérdező SLI rendszert épít. :D

2016. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!