Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép hogy bírná a mai...

Ez a gép hogy bírná a mai játékokat, illetve milyen más videokártyát ajánlanátok hasonló árkategóriában?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Core i5 4670K

Alaplap: MSI Z87-G45 Gaming

Memória: Corsair 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9

Videokártya: MSI Radeon R9 280X 3GB GDDR5

HDD: WD 1TB Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

SSD: Sandisk 64GB SATA3

Ház: Corsair Carbide 200R

Táp: Coolermaster G500 500W

Hűtő: Coolermaster Hyper 212 EVO

Hangkártya: Asus Xonar DGX



2016. okt. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó gép, szépen vinné a játékokat.
2016. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Játékfüggő, mivel a processzor húzva van, ezért stratégiai, nyíltterű, mmo stb típusú játékok kifogástalanul fognak futni. Ezzel szemben a videokártya kezd régi lenni, de úgy is minden más mai játék élvezhető grafikai beállításokkal futtatható.


Gondolom használtan veszed, mennyibe kerül?

2016. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal a táppal nem hinném, hogy túl nagyot lehetne tuningolni, belépőszintű darab. De amúgy nem egy rossz összeállítás, csak kérdés, hogy mennyiért vennéd. Olyan 160k lenne a korrekt ár érte használtan.
2016. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

AMD Radeont szerintem kerüld el, mert amióta annyira szha.r lett, jobb a biztosabb Nvidia mellett maradni. Persze ha nem zavar az állandó szívás a szarul megírt driverek és az optimalizálatlanság miatt, akkor választhatod azt is.

Amúgy ebben az árkategóriában én egy GTX 960 4GB-osat ajánlanék.

2016. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben valószínűleg akkor más videokártyát választok. Szeretnék gépet összerakni és kíváncsi voltam a véleményetekre :)
2016. okt. 15. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából a MSI Radeon R9 280X 3GB GDDR5 nem egy rossz kártya, sőt teljesítményben még jónak is mondható a mai játékokhoz is akár. Inkább úgy mondanám, hogy nekem eddig rossz tapasztalataim voltak az AMD-s kártyákkal. A gyakran előjövő driver hibák sok fejfájást tudnak okozni, de ez nem jelenti azt, hogy neked is gondod lesz vele. Az Nvidia-nak mindenesetre sokkal jobb, stabilabb driverei vannak.
2016. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!