Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saját magam hülyesége lenne?...

Saját magam hülyesége lenne? És ha igen akkor mennyivel számítsak gyengébb élményre?

Figyelt kérdés
Az RX480-ról és a GTX1060-ról van szó. Alapterv az volt, hogy 1060-at veszek, abból is az MSI ARMOR-t. Ennek ellenére(nem vágom miért) kiszedtem a kosárból és RX480-at raktam bele. Ennek az MSI GAMING X 4GB-s változatát. 4 ezer forinttal drágábban meg tudtam volna venni a 8gb-s Sapphire kiadást. Gondolom valamennyivel gyengébben teljesít a 4gb-s RX480 mint a másik két felsorolt kártya. Ha másban nem is de vram-ban és órajelben biztosan.

2016. okt. 16. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem inkább a 8 gigást vennéd.


Hát hívd fel őket és mond meg ki vagy mit rendeltél mikor és hogy azt lemondanád és mást kérnél helyette.

2016. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet megpróbálkozom vele. Hátha. Köszi a tippet!
2016. okt. 16. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem jeleztek vissza, hogy elindult, írjál emailt, add meg a rendelési számot (amit visszaigazolásnál kaptál email címre) és írd le, hogy nem azt kéred, hanem ezt és így legyenek szívesek módosítani a megrendelést.


De a telefon sem rossz, csak így minden fontos infót egyből látnak.

2016. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam a boltnak és kicserélik arra amit utólag kértem(1060).
2016. okt. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!