Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elvinné a Battlefield...

Ez a gép elvinné a Battlefield 1 et?

Figyelt kérdés
Nem értek a gépekhez régebben vettem egy elvileg játékra alkalmas gépet az eddigiek (Battlefield 4) jól futottak de nem tudom a mostani menne e és ha nem akkor mi az ami kevés hozzá. (Szerintem a gép nem elég erős de valaki ért hozzá és azt mondta menni fog rajta.) Intel(R) Core(TM) i5-4460 3.20GHZ RAM:8,00GB NVIDIA GeForce GTX 750 Az eszközkezelőben a Processzorra kattintva 4 szer hozza ki a fent leírtat egymás alatt.

2016. okt. 20. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben azért hoz ki négyet mert a processzorod 4 magos, ezért négyszer írja ki. A játékokat, hogy mit visz el a géped és mit nem azt a gépigény.hu-n megnézheted, bár néha nem értek vele egyet (csak ritkán).

De itt a link:

[link]

2016. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A videokártya elég idejétmúlt. Minimumon talán elmegy.
2016. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A linken ha megnyitod, lejjebb kattints az összehasonlít gombra
2016. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, de most nem értem tehát ha van 1 adott konfig akkor nem biztosan lehet megmondani, hogy menne e rajta?
2016. okt. 20. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:

ember.....


[link]



tessék. Meg lehet nézni magadnak is. Egyesével bepötyögöd a géped adatait és kész.


Egyébként az oldal szerint low-ra is éppen hogy elég. Tehát lowon FHD-ban 30FPS a nagyon-nagyon max amit nézhetsz belőle de inkább 23-27 között lesz az. egy rx 470 sokat dobna nagyon.

2016. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

sajnos elég régi a vga ilyen új játékhoz, ezért a low beállítás fog menni.

A játék optimalizáltsága meg sok dologtól függ, ezért nem lehet konkréten azt mondani hogy ezzel így fog menni azzal meg úgy. Nem mindegy melyik gyártó milyen kártyája, milyen proci van mellé, mennyi ram, milyen a driver támogatottsága, stb. Megközelítőleg meg lehet mondani, de fixen nem.

2016. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog olyan medium körül bár azt a 750-et tényleg le kéne cseréni... 750ti-al ultrán is fut a játék
2016. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hello!

maga a gép nem rossz i5 4460 proci több mint elég játékokra, ezzel még nem lesz gondod egy ideig az biztos. RAM 8GB ez is elég még egy darabig.

Grafikus kártya na az már gyengécske. Én vennék bele egy MSI GTX 1060 GAMING X 6G-ot, de ha nincs rá annyi pénzed akkor olcsóban lehet venni 3gb os verziót a gtx 1060 ból ami úgy szint elég lenne.

2016. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor grafikus kártya cserén elgondolkozom.
2016. okt. 22. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívesen, egyenlőre elég a grafkarit cserélni esetleg ha van Penzed meg venni bele 8 giga ramot hogy legyen 16 de ez nem olyan fontos még
2016. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!