Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új videokártya vásárlása...

Az új videokártya vásárlása után mikre kell odafigyelni értem ezalatt hogy milyen hibák lehetnek a kártyával?

Figyelt kérdés

Ezt a kártyát rendeltem ezzel milyen esetleges probléma lehet?


GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6GB


2016. okt. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok hiba lehet egy új (értsd. nem használt hanem rendesen boltból vett garanciális) kártyával.

Konkrét tesztekre nem nagyon van szükséged, elég ha használod.

Ha a VRAM-al van valami akkor elkezd csíkozódni a képernyő.

Ha a gép terhelés alatt (pl. játék) hirtelen leáll akkor az azért lehet, mert a kártya túlmelegszik.

Ezen tudsz segíteni egyedi ventilátor fordulatszám szabályzással, vagy akár vissza is adhatod gariba.

2016. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem zúgott a venti két napig feltoltam maxra és kikopott annyit hogy csöndben maradjon (Ugyan ez a kártya)
2016. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyári hibás ritka esetekben ha fekete képernyőt kapsz többször esetleg újra indul a gép kék halállal. De azért jó lenne tudni hogy értelmes tápegység mellé veszed ezt a kártyát nem valami kínai dobd el -hez és nem athlon x923213k proci-val szeretnéd használni.
2016. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
I5-6500 es xfx Ts series 430 P1-430s
2016. okt. 22. 00:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2016. okt. 22. 00:20
 6/6 anonim ***** válasza:
jó lesz a géped hozzá.
2016. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!