Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházatok van? Mi a...

Milyen gépházatok van? Mi a véleményetek a Fractal Design gépházakról? (Illetve más,25k fölötti kategóriába eső gépházakról? )

Figyelt kérdés

A minap váltottam egy Fractal Design Define R5-re. Mivel sosem volt "normális" gépházam, ami illett is volna a játékra szánt konfigomhoz, igazából kicsit meglepett, hogy milyen hatalmas nagy dög ez a ház. :D De egyébként minden szempontból tökéletes... nagyon örülök, hogy megvettem. Egyelőre gyári ventikkel használom, de sosem volt még ilyen jó szellőzésű és hűtésű, jól szerelhető házam.


Nektek milyen gépházatok van? Mennyiért vettétek? Meg vagytok vele elégedve?


A válaszokat köszi.



2016. okt. 22. 18:27
 1/5 b4r4thg ***** válasza:
Valami noname vackom van, ami kb 6ezer forint lehetett. Feladatát így is ellátja :)
2016. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
InWin Mana 136, 9k-ért vettem. 1-2 problémát leszámítva alapvetően meg vagyok.
2016. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Thermaltake core p5 különc ház de iszonyú dizájnos
2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

deepcool tesseract sw red


amire nekem kell arra jó, 12 500 ft-ért vettem

2016. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Cooler Master 690 II Advanced. Szinte klasszikus ház. Mai napig szeretem, pedig 2 éve használom. Szerencsém volt vásárláskor, mert mind előtte, mind utána jóval drágább volt, mint amikor vettem egy húszasért. Ha lecserélném, akkor egy irdatlan méretűre cserélném, ami jó sok HDD-t fogad.
2016. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!