Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Facebookra feltöltök egy...

Ha Facebookra feltöltök egy videót, amiben szerzői jogokat sértő zene megy, lehet valami súlyosabb következménye?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy feltöltöttem egy általam készített videót a Facebookra egy zártkörű esemény falára. A videóban képek vannak, és háttérzenének beraktam néhány jó kis muzsikát. A Facebook erre meg kidob egy üzenetet, hogy szerzői jogokat sértő zene megy alatta, és hogy csak szerzői engedéllyel tölthetem fel. Én meg persze bejelöltem azt, hogy van szerzői jogi engedélyem, mert nagyon sokat dolgoztam a videóval, és nem akartam egy zene miatt nem feltölteni. Lehet emiatt valami súlyosabb következmény?

2016. okt. 23. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi. én a youtube-al szívok,mert ha a videóm felvétele közben megy a háttérben mondjuk halott pénz vagy punnany massif,akkor egyből némítja a hangsávot a youtube,már tapasztaltam...
2016. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem nem némította le, hanem megkérdezte tőlem, hogy rendelkezek-e szerzői joggal. Én meg azt reagáltam, hogy igen (holott nem), és így most fent van a videó a Facebookon. De csak egy zártkörű eseményben, tehát 30-40 ember láthatja csak, nem nyilvános videó.
2016. okt. 23. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
én szarnék bele..megmondanám,hogy kisöcsém szórakozott ,bocs...nem tudom mit tudnak tenni azon kívül,hogy törlik a regegedet
2016. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!