Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "e" helyett "we"-t, "c"...

"e" helyett "we"-t, "c" helyett "xc"-t, "d" helyett "sd"-t ír a billentyűzetem. Ez miféle hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olvastam korábbról efféle problémákat.

Most szólok,h Nem ömlött bele semmi!!!

Egyik pillanatról a másikra (látszólag)

Köszönöm!


2016. okt. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tiszta, mint chuck norris lelkiismerete, akkor vegyél újat. ha nem, akkor tisztítsd ki!
2016. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Illetlen Levesek 4 válasza:
64%
Túl vastagok az ujjaid.
2016. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

Kedves tőletek:)

Tiszta is, és csak 1 billentyűt ütök:))

Ugyanez a mondat ha nem javítom:

"Kwesdvwes tőlwetwek:)

Tiszta is, és xcsak 1 billwentyűt ütök:))"

:D

2016. okt. 23. 17:24
 4/6 Ameridian válasza:

Mindenképpen valamilyen érintkezési hiba lehet a háttérben. Vagy valami morzsa - ennél a 3 billentyűnél egyformán mindig az előtte elhelyezkedővel együtt érzékeli, nem valószínű hogy ekkora kenyérdarab elkerüli a figyelmedet és tisztának bélyegzed :P

Marad az érinkezési hiba, cserél(tes)d ki - ezt olcsón megoldhatod még ha nem laptop-ról is van szó.

2016. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te még jobban jártál mint én én annyit vettem észre hogy CS Go közben egyszer csak 10 vagy 11 billentyű nem érzékelt szerencsére volt egy tartalék bill
2016. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, valóban valamiféle érintkezési vagy adatátviteli hiba lehetett.

Billentyűzet cserével megoldódott a probléma.

Hirtelen jött a hiba, de oly hirtelen veszélyes hulladék lerakóban végezte:)

2016. okt. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!