Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali gép szállítása biztons...

Asztali gép szállítása biztonságosan. Hogyan?

Figyelt kérdés

Szerdán elköltözöm, és van egy baromi nehéz "kis" gépem, 2 monitorral, 5.1-es hangfalrendszerrel.


Az lenne a kérdésem, hogy autóval (nem nagy távolság) való szállításkor, milyen módon, milyen biztonsági intézkedésekkel tudnám szállítani úgy, hogy tuti ne essen baja? Főképp a sérülékenyebb alkatrészek miatt kérdezem, mint a HDD/SSD, stb. Kivegyem a gépből ezeket, és szállítsam külön, esetleg saját dobozukban?


Hátsó ülésen, csomagtartóban?


Ti hogy oldjátok meg, ha viszitek magatokkal valahova az asztali gépeteket?


Ugyanez vonatkozik a monitorra. Milyen módon szállítsam?


A válaszokat köszi.



2016. okt. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

CPU Hűtés le, és HDD -t külön pufizacsiba.

A minitornak is jó ha meg van a doboza és vissza tudod rakni a hungarocell védelemközé.

2016. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy vastagabb pokrócba, vagy paplanba szoktam becsomagolni a gépet. Hátsó ülésen. De csak óvatosan ! Nem lehet baja.
2016. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég sokat hurcibálom az asztali gépeket a kocsinak a hátsó ülésén. soha semmit nem szoktam belőle kivenni, annyi a nagyon fontos hogy fektetve legyen. ha a kocsinak a hátsó ülése nem annyira puha akkor célszerű alá tenni egy pokrócot. nekem van benne egy méterileg nagy videokártya vízhűtő meg 3 hdd. soha semmi baja nem lett pedig nem keveset vittem ide oda monitorral együtt. a monitort kijelzővel felfele fektetve szerintem pokrócot alá tenni talán de én még azt se szoktam. hogyha ráadásul nem is nagy táv... de az nagyon fontos hogy ne legyen állítva mert akkor a vidi kártya (ha van benne) akkor annak se lesz a legjobb ha meg tényleg nagyon de nagyon fontos adatok vannak a hdd-n akkor érdemes kiszedni és a dobozukba vagy pufizacsiba vissza tenni
2016. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátsó ülés, fektetve egy takaróra, monitor mellè kijelzővel lefelé ès ennyi, semmi baja nem lesz. Hdd bele van csavarozva gondolom, vga is rögzített.
2016. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!