Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még CD/DVD íróval felszerelt laptopot vásárolni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Szerintetek van még jövője a DVD író/olvasónak? Úgy gondolom, hogy egyre inkább kezd kiszorulni ez a hardver típus. Ha ilyen eszközzel felszerelt laptopot vásárolnék, akkor csakis azért tenném, hogy a régi lemezeimet olvasni és az új programokat telepíteni tudjam. Manapság a külső háttértárak és a pendrive-ok kezdenek feljönni.

(Az én gépemben még 60GB-os winchester van, most pedig már szinte "aprópénzért" lehet 128GB-os pendrive-ot kapni. tudom a két hardver-t nem lehet egy kalap alá venni.)


Normális válaszokat előre is köszönöm!



#cd #hardver #DVD író #CD-író #laptop #új laptop vásárlása
2016. okt. 25. 08:37
 1/6 T/Z ***** válasza:

Nemigazán értem a kérdésed.


A gépek egy részében még mindig ott van az optikai egység ha kell, ha nem kell.


Ha te nem akarod használni, akkor keresel olyat, amiben nincs (pl. MacBook Air), vagy veszel olyat, amiben van, max. majd nem használod.

2016. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem azt a pár ezer forintot megéri, sosem lehet tudni mikor kell.
2016. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te magad válaszoltál a kérdésedre: "régi lemezeimet olvasni és az új programokat telepíteni tudjam". Ehhez esetleg hozzátenném még az audio cédék és dvd filmek lejátszhatóságát is.
2016. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál még írni/használni DVD lemezeket?

a: Igen - ez esetben vegyél olyan gépet, amiben még van

b: Nem - ez esetben nyugodtan vehetsz olyat, amiben nincs.


Ezt helyetted senki nem tudja eldönteni!

2016. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 T/Z ***** válasza:
44%
#4 +1
2016. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszát!
2016. okt. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!