Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mechanikus billentyűzet...

Milyen mechanikus billentyűzetet ajánlanátok Cherry Mx brown kapcsolóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok mivel eléggé változók az árak így maximum-nak ilyen 40.000-et mondanák


Amiket keresek:

Háttérvilágítás

tectile Barna kapcsolós

Eltávolítható usb (nem muszáj de előny ha van)



2016. okt. 25. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Tájékoztató:

[link]


Ajánlatok:

[link]

2016. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Brown-t? Bejött? Mert szerintem a legrosszabb Cherry MX kapcsoló.
2016. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 köszi

#2 Nem próbáltam még mert fogalmam sincs hogy hol lehetne

Csak azért akartam Brown ot mert úgy halottam hogy az valamivel halkabb.

Én nem bánom ha hangos sőt szeretem is de nem egyedül élek így

szerintem az lenne a legjobb választás bár őszintén fogalmam sincs.

2016. okt. 25. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:
A Cooler Master Masterkeys Pro L SGK-6020-KKCR1 szerintetek mindig úgy világít vagy be lehet állítani hogy csak egy színben világítson?
2016. okt. 25. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Pesten néhány MediaMarktban, vagy a Pixel Kereskedőházban lehet kipróbálni őket.

Én azért nem szeretem a Brownt, mert elvileg taktilis kapcsoló, de alig lehet érezni az érzékelési pontot, a Blue viszont határozottan fennakad azon a részen. Igaz, én érintős (touchtype) stílusban gépelek, az emberek többsége meg maximális erővel sújt le a billentyűkre, és teljesen benyomja őket. Már legalább 3 embertől hallottam, hogy neki csalódás volt az MX Brown, sokkal nagyobb különbségre számítottak a hagyományos, vagy lineáris kapcsolókkal szemben.

2016. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4: Változtatható, programozható és ki is kapcsolható.

https://www.youtube.com/watch?v=bBZ4IKElgrU

2016. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oh értem hát akkor is nagyon hangos a blue ha nem nyomod le teljesen?

Mert őszintén az jön be a legjobban de 3 műszakban dolgozok szóval általában akkor tudok játszani mikor a többiek már aludnak.

2016. okt. 25. 12:48
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 köszi :)
2016. okt. 26. 00:30
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mekkora bill.t akarsz. nekem quickfire tk van és imádom. nagyon tetszik hogy nem akkora mint egy tankerhajó, amíg nem volt meg ez addig azt mondtam hogy amin nincs numpad meg ins home end page down page up bill felejtős, nagyon szeretem, és ha utazol és viszed akkor nagyon kényelmes hogy befér egy házizsákba. a brown kapcsoló szerintem tökéletes, a cherry az original mechanikus bill switch, felejsd el a mindenféle kínai szart... ha egyszer egy ilyen bill-t megvesz az ember és a kapcsoló szín jól el van találva akkor az nagyon sokáig hűséges társa lesz.
2017. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!