Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes generációt váltanom?

Botond9412 kérdése:

Érdemes generációt váltanom?

Figyelt kérdés

Generációváltáson gondolkodtam, max 20k-ba kerülne az átállás.


i5 4460 --> i5 6500

B85M-D3H --> B150M Bazooka

Fury DDR3 2x4GB 1600Mhz --> Fury DDR4 2133Mhz 2x4GB


Ötletek/Vélemények?


2016. okt. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 20-ból meg tudod oldani, akkor persze hogy megéri. De azt a bazookát én biztos nem venném meg..
2016. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a baj a bazookával? Néztem a mortart is, de "felesleges" extrák vannak benne pl: +1 PCie slot, m.2 slot.
2016. okt. 26. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A felesleges dolgok sosem rosszak. Később akár jól is jöhet.

Generációt pedig mindig érdemes váltani, ezt is. :D

2016. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt az hogy annyira minimál, hogy később esetleg gondot okozhat. Másrészt szinte nincs hűtése, amit én nem igazán tartok jónak. Ha jól tudom nincs előlapi audioport, ami gond lehet rövid kábeles füleseknél. Az audio csip nem túl jó és ha beteszel egy videokártyát, csak egy slot érhető el, a másikat el fogja takarni. Ezzel vége is az esetleges extráknak, mint pl egy PCI-e wifi kártya, ami valljuk be sokkal jobb mint az USB.
2016. okt. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!