Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a touchpad és a...

Nem működik a touchpad és a billentyűzet és az eszközkezelőben sem található. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az idő folyamán már többször magától eltűnt az egér és fn+f7 nyomogatásával vagy gép újraindításával visszajött. De most nem akar visszajönni, sőt már a billentyűzettel sem tudok gépelni. Bementem az eszközkezelőbe az egérhez, de azt lenyitva azt tapasztaltam, hogy üres. Azaz olyan, mintha nem lenne egér csatlakoztatva. (Mint írtam touchpad van csak)


Hogyan tudnám visszahozni az egeret és a billentyűzetet? Illesztőprogram hibára gyanakszom.


(Acer típusú notebook, windows 10 op. rendszerrel)



2016. okt. 27. 07:32
 1/1 Dongaben ***** válasza:
1. lépésként azt kellene megnézni, hogy a BIOS-ba be lehet-e lépni a billentyűzettel. Ha igen, akkor valóban driver hiba lehet, és egy USB-s eszköz segítségével újra lehet telepíteni a drivereket.
2016. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!