Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új Lenovo tab3 8 ennyire erős?

Az új Lenovo tab3 8 ennyire erős?

Figyelt kérdés

Na sziasztok, elösször is azt szeretném leírni, hogy azért adtam ilyen "figyelem felkeltő" címet, mert a tabletes témák elégé ki lettek halva, és talán így még válaszol itt valaki.

Nos most néztem ezt a tab 8-at a 4gs változatott (gondolom a 4g képes erősebb mint a simma, nem?)

[link]


De egyetlen egy videót találtam erről a tabletról amin játszanak úgy akadt az asphalt 8 mint ha egy diavetités lett volna (Mondjuk fogalmam sincs, hogy a tablet volt a szar, vagy 2fps-el vette fel a videót)


Na kérdés ez a tablet a legjobb vétel ennyiért?

A hardware az elfogadható középkategóriásként?

Ilyen Asphalt 8, fifa Mobilra elég lenne nem akadnának?

(persze tudom nem vagytok ti se jósok, de se tesztet se videót nem találtam róla hátha van valakinek tapasztalata róla.)

A hardware benne:-MT8735P

-Mali-720mp2

-2Gb ram

Esetleg hasonló árkategoriában van jobb, erősebb(Max 60k-m van/lesz rá)?



2016. okt. 28. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
középkategória
2016. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy középkategóriás tablettől? Ennyi pénzért más gyártótól még ennyit sem kapsz. Amúgy jó gépet láttál a videón? Nem lehet, hogy az tab2 8 volt? Erről nincs még szinte semmi.
2016. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!