Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bedugom a fulest a laptopomba...

Bedugom a fulest a laptopomba es hallszik rendesen is es a fulesben is a hang. Ez miert lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mint ahogy olvashattatok van egy ilyen problemam a laptopom es a fulesem kapcsan. Tisztazzuk a FOLES TOKELETESEN MEGY. :D Direkt leteszteltem . Azert kerem a segitseget , mert lehetseges , hogy ezt-azt beallitok es megszunik a gond , pl. voltak gondok is a bellentyummel , majd mikor kicsit olvasgattam kiderult , hogy 1 valtoztatas a beallitasokban megolda (es igy is lett) . Szoval itt is remenykedem, elore is koszi a valaszokat .

2016. okt. 30. 12:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*megoldja
2016. okt. 30. 12:59
 2/5 anonim válasza:
Mi lenne a probléma? Nem értem a "hallszik" szót. Ha elírtad és hallatszik akaart lenni, akkor meg nem értem a problémát.
2016. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert így van beállítva
2016. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi , erdelyi vagyok , megvan a "tajszolasom" . :D Neha furan irok/mondok szavakat . Szoval igen , egyszerre megy a hang a fulesben es a gepen .Esetleg hol lehet atallitani ?
2016. okt. 30. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek , de megoldottam. Mint kiderult a driver huncutkodott . :D
2016. okt. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!