Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért használ ilyen sok...

Miért használ ilyen sok RAM-ot a gép? (7/8/9 GB )

Figyelt kérdés

Alapjáraton már bekapcsolás követően is legalább 6 de később inkább 8, 9 gb memóriát használ a számítógépem, de feladatkezelőben nem látok olyan alkalmazást ami annyit használna, hogy indokolt legyen ez a nagy kihasználtság...

Mi miatt lehet ez?

Hogyan tudom redukálni a memória használatot?

Képek:

[link]

[link]



2016. okt. 31. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Superfetch. Keress rá.
2016. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy a superfetch, vagy vírus.


Ha előbbi akkor örülj neki, ha utóbbi akkor tüntesd el.


[off] Nem zavaró, hogy különböző felbontásúak a monitorok?

2016. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a frissítés dolgozik a háttérben, de ennyit nem kellene zabálnia nálam 7ablakkal firefox / tbird, tcm fut és a feladatkezelőben 26%-van használatban , tehát 2,2Gb a 8Gb-ból. Erőforrás figyelő jobban megmutatja mi mennyit használ.
2016. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rákerestem, elvileg leállítottam de így sem lett jobb a helyzet.Néha nem használ ilyen sok memóriát a gép de szerintem akkor is többet mint kéne ilyen 3-4 gb-ot.

De utána meg valamikor csak hirtelen megint sok a memória használat. 50% felett simán...(a 16gb-ból...)

De mint írtam az a furcsa, hogy feladatkezelő és erőforrás figyelő sem mutat olyan alkalmazást ami ennyit használna, és ha összeadjuk az összes alkalmazás által használt ramot tuti nem jön ki annyira mint amennyi használatban van...

Vírus irtó nem jelez semmit.

Valami ötlet még?

2016. nov. 4. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!