Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell laptop fényes vagy matt...

Dell laptop fényes vagy matt kijelzővel jobb vétel? Olcsó kategóriában tehát 160-190e Tapasztalatok? Betekintési szög, használhatóság bármi jöhet ha valaki használ vagy próbált ilyet valamelyik üzletben

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Fényes kijelzőt akkor vegyél, ha tökön akarod szúrni magad. Szórt fényben, árnyékban használható, de amint van mögötted valami fényforrás, vagy napsütésben teljességgel használhatatlan, mert becsillan. Azon kívül olyan, mint egy tükör, mindent látsz magad mögött.

Csodálom, hogy nem halt még ki.

Tehát: csakis matt kijelző, betekintési szög meg a panel típusától függ, de 160-190 körül még nem hiszem, hogy kapsz IPS paneles laptopot, az döntően az üzleti gépekben van (ami 300 ezernél kezdődik), a TN panel meg gyenge betekintési szöggel rendelkezik.

2016. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint megbántam, hogy fényeset vettem anno, nem figyeltem rá. Baromi zavaró, hogy filmnézésnél látom magam a képernyőben (tükröződik). Bármikor is laptopot vennék a jövőben, csakis mattot vennék.


Javaslom keress "matt vs fényes kijelző"-re Google Képkeresőben. Cikkek is vannak erről a témáról.

2016. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!