Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől melegszik ennyire túl a...

Mitől melegszik ennyire túl a videokártyám?

Figyelt kérdés
Délelőtt kapcsoltam be a gépet (6 GB RAM; AMD Phenom processzor 2,5 GHz). Délután játék közben kezdtem sült por szagát érezni, majd kb fél órára rá kikapcsolt a gépem. Megjegyzem minimum konfigon játszottam. Benéztem a karosszéria alá, nem volt semmi poros, alaplap, hdd-k viszonylag rendben, a GeForce 9600 GT videokártyám pedig eszeveszettül fel volt hevülve. Nem láttam csatlakozási hibákat és a ventilátorok is mentek rendesen.
2016. okt. 31. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy iszonyú régi kártya, régen ki lehet száradva a paszta a hűtőborda alatt. Pasztázd újra.
2016. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy írták valószínűleg kiszáradt a paszta, 500 forintos hűtőpasztával átkened és jó (jobb) lesz.
2016. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg poros a kártya hűtése vagy kiszáradt a paszta, de azt tudni kell hogy sok videókártya bőven eléri a 60-70 fokot terhelés alatt, és ez kéz érintésre már forrónak hat.
2016. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem látok pasztahelyet, ventilátorosra van összerakva hűtőborda helyett. Akkor a ventilátor alatt kell bekenni ha lenne ilyen paszta, vagy mi?
2016. okt. 31. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
szedd le a ventilátort, és keress egy fényes négyzet alakú lapkát. ki fog tűnni a többi közül. az a gpu. na arra kéne egy kis paszta (nem sok) vissza a cucc és kész vagy
2016. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is pasztáznod kellene
2016. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem a videokártya hanem az alaplap sült meg, mert amikor órákkal később be akartam kapcsolni, egy másodperc után ki is kapcsolt és többé nemigen reagál a power gombra
2016. nov. 1. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!