Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a monitorról mi a...

Erről a monitorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A videó kártyám egy GTX980 ti 4gb ehhez kerestem ezt a monitort persze leginkább játékra szeretném.


[link]


2016. okt. 31. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

iponon olcsóbb :D


50-ért már ASUS-t lehet venni, ami játékra jobb, mint LG.

[link]


Nekem volt LG, benq, samsung, asus monitorom (most is asus van) és nekem az asus jött be leginkább játékokra.

LG inkább grafikai munkáknál hatékony (nekem legalább is).

2016. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az első linkelt az 1920x1080, 45-ért is vannak abból nagyon szép IPS monitorok szintén 5ms válaszidővel, többet nem költenék 60hz-es ips monitorra, abszolút semmi plusz nincs felette.



Én szombaton vettem olyat amit linkeltél kérdező, csak pozitívat tudnék róla mondani. Annyi hátrányt tudok csak mondani, hogy nem dönthető fel-le, és alapból kb 10°-al felfele van döntve a kijelzője, tehát magasabban kell legyen a fejed a monitornál, ez nekem szokatlan.


A képe szép, játékra nagyon kényelmes a képarány, de bármi másra is, jól elfér 2 ablak egymás mellett. 1920x1080-hoz képest 5-10% fps csökkenést érzékeltem csak.

2016. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve pár kattintás a vga kezelőfelületén és tud 75hz-et a monitor, gyártó szerint is biztonságos OC.
2016. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!