Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írásvédetté tette magát a...

Írásvédetté tette magát a pendrivom a tudtomon kívül. Nem hajlandó visszaállni, nem lehet rá menteni, miközben a lemezmeghajtó egyharmada van csak tele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül a pendrive oldalán egy apró csúszka?

Nem tudom már, hogy milyen gyártmány volt, de egyszer engem is szivatott egy ilyen. :) (Azóta sem láttam olyat)

Ha nem, akkor még próbálkoznék másik usb porton.

Ha az sem, akkor esélyes, hogy veszélyes hulladék.

2016. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Mentsd le róla az adataidat és nagy ívben hajítsd el valahova...

Lehet, hogy meg lehet hackelni, hogy működjön, de én már nem tudnék megbízni abban, hogy nem fogja megismételni a mutatványt. Sok pen így kezdi a döglődést, ki tudja, mennyi ideje lehet még hátra. És egy párszáz forintos eszközzel nem érdemes kockáztatni...

2016. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiderült, hogy van garanciája így lesz csere. Kikukázni fájt volna 9 ezer, de ahogy utána néztem nem lett volna más mód.
2016. nov. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!