Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A melós wifin miért nem...

A melós wifin miért nem csatlakozik fel a wow?

Figyelt kérdés
Ez komoly kérdés, ne trollkodjatok, olyan melóm van hogy megtehetem, hogy játsszak mellette. Elképzelhető, hogy letiltották?

#hshw
2016. nov. 5. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb nagy cég akkor ők szűrhetnek ilyeneket.
2016. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
proxy blokkol, nálunk a gyakori kérdések se lehet használni :D
2016. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eleg komoly ceg, orkodom itt recepcion, szerintem megprobalom a VPN-T majd
2016. nov. 5. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Letiltotta a góré, hogy ne a napot lopd, ha már fizetnek téged.
2016. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jonni fog egy ilyen es biztos lesz meg mas is :D... Te nagyokos, amikor valaki ugyeletes munkat vegez es vannak orak amikor az egvilagon semmit sem kell tennie, akkor semmi kivetni valo sincs egy filmben / jatekban!
2016. nov. 5. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem azért fizetnek. Gondolj csak bele, te nagyban wowozol, meg filmet nézel, közbe besurran valaki az orrod előtt és észre se veszed. Ellopja valakinek a táskáját, mobilját stb, téged vesznek elő és ez még a jobbik eset. Legrosszabb esetben bemegy egy arab, lelő 50 embert, felrobbant magával együtt még 50-et, te meg mehetsz a börtönbe.
2016. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem így megy, ahogy te mondod, és nagyon kisarkítottad. Az épületbe nem lehet csak úgy most bejönni, mert hétvége van. Ráadásul az orrom előtt van a bejárat, a laptop felett pár fokkal feljebbi szögből. Ha egy kisegér berohan, azt is észrevenni. Amikor nem járőrözök, nincs semmi dolgom a recepción, nyugodt szívvel wowozhatok, hidd el. Ráadásul ez a Wifi nem nekünk szól, hanem az irodaházban dolgozóknak, csak mi is használhatjuk. Azok meg tényleg ne wowozzanak, mert nem 24 órában vannak mint én, hanem 8 órában, kemény odafigyelős melóval. Az őrök meg csak őrködnek. Ez a szakma csak így megy - elviselhető, ha lekötheted közben magadat valami mással, máskülönben megőrülsz, hidd el.
2016. nov. 5. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!