Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indulhat a számítógé...

Miért nem indulhat a számítógép videó kártya csere után?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan problémám lenne, hogy eddig teljesen jól működű számítógépben videó kártyát cseréltem, GTS 450ről GTX 750 TIre. De miután beraktam a kártyát indítani akartam a gépet nem indult, volt hogy csak pár mp-re felpörgött de olyan hogy folyamatosan pittyegni kezdett. Ki szedtem a videó kártyát akkor se ment majd kiszedtem a ramokat mert kettő van benne akkor se indult (egyet mindig hagytam benne). Mi lehet a baj?

2016. nov. 5. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A tápegység alaplapba csatlakozó kábeleit nézd meg, hogy rendesen érintkeznek-e. Ilyenkor érdemes mindent szétszedni, majd összerakni. Nem hinném, hogy a videokártyához köze van, főleg ha kiszedted belőle, és úgy sem indul.
2016. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!