Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek is volt gondotok...

Nektek is volt gondotok PCX-ről rendelt termékekkel?

Figyelt kérdés

Már a harmadik dolog az amit vissza kellett küldenem.. Az elsò kettőnél azthittem csak én vagyok ekkora szerencsétlen..

Nektek voltak ilyen gondok?


2016. nov. 5. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit rendeltél?
2016. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is onnan szeretnék rendelni csak várom a karácsonyi leárazásokat. Mi volt a probléma? Eddig csak pozitív visszajelzéseket halottam. Ismerősöm is onnan rendelt komplett összerakott gépet és eddig nem volt vele problémája.
2016. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Eddig csak pozitív visszajelzéseket halottam"


Igen?Mert a PCX az egyik bolt aki híres a botrányos garanciáztatásáról


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..


[link]


[link]

2016. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először egy alaplapot ami nem volt hajlandó bekapcsolni.. Se javítani se kicserélni nem akarták, majd amikor mondtam hogy akkor kérem vissza a penzem egyből cserélték.. Utána egy videókártya ami 2 hónap után vram hibás lett, ezt is szintén visszaküldtem garival amire azvolt a válasz hogy ők beépítették és adott képet.. Órákba tellt elmagyaraznom hogy illesztőprogram telepités után hal meg a kép
2016. nov. 5. 19:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadszor szintén egy alaplap, 2 óra működés után a gép lefagyott, onnantól se a resetre se a bekapcsologombra.. Visszaküldtem és nyák serülésre hivatkozva elküldték a gyártóhoz, amit kétlek hogy én okoztam..
2016. nov. 5. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod a fenébe ez a céget?
2016. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lord Hidan ***** válasza:
Én több dolgot is vettem már ott eddig csak egy táp volt hibás. 3 hetet vártam utána levásárolhattam. Nekem nem volt problémám velük :I
2016. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#8 Az is az Elite Power volt?
2016. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lord Hidan ***** válasza:
Jaja azt vittem vissza :D Leírtam hogy milyen konfigot vitt, mit csinált mikor meghalt stb. Utána levásárolhattam
2016. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!