Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit bővitenétek-cserélnétek...

Peterr80 kérdése:

Mit bővitenétek-cserélnétek ezen a konfigon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A konfig adott csak bőviteném, gyrsítanám és csak egy dologra van pénz egyszerre, mit lenne érdemesebb cserélni vagy bővíteni ?


Alaplap ami nem változik : Gigabyte GA-H97-HD3

proci : QuadCore Intel Core i5-4460, 3200 MHz (32 x 100)

ram : Kingston HyperX 8GB DDR3-1600 DDR3

vid kari : AMD Radeon R7 370 256bit ddr5 (4 GB)

600as táp van benne, elméletileg bírnia kell a bővítést.

Segítségeket előre is köszönöm.


2016. nov. 6. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés az, milyen az a 600W-os táp. Ha egy noname fostos darab akkor a fejlesztést egy XFX Pro / TS 450-nel kéne kezdened.
2016. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem biztos ,hogy jó a táp kellene a pontos típusa. A legújabb játékoknak kevés a 8 giga ram. A vga is gyenge. Alaplap meg a proci az jó lesz még egy darabig.
2016. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:

Táp pontos típusát leírhatnád.


Ha "gyorsítani" akarod, akkor valami normálisabb SSD - +8gb ram. Ha játszanál is, videokártya csere is mehet.

2016. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én mondjuk bővítenék 16 gb ramra és vennék bele egy rx 470-et vagy gtx 1060-at
2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a tápot mert fogalmam sem volt hogy milyen.


Cooler Master RS 600 acab-M4


Nekem ez nem mod sokat de szerintem ez nem papír táp.


Én is a ramra gondoltam, hogy még 8 gb ramot rakok bele meg esetleg majd egy jobb videó karit de az ssd-re nem gondoltam. Sokat számít? gondolom akkor akkora kellene hogy ne csak a rendszer férjen rá.

2016. nov. 6. 20:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Rx 470 gyengének tűnik

[link]


amúgy a másik az 198bites vagy mennyi, számít ez vagy a többi adat mérvadobb.

2016. nov. 6. 21:05
 7/8 Stark2000 ***** válasza:

A táp alapvetően kiszolgál egy nagyobb konfigot is, de nem a legjobb belsővel rendelkezik. Szerintem ezt nyugodtan hagyd egy darabig, és foglalkozz a gép többi részével.


RX470 egy igen erős videokártya, ahogyan a GTX1060 is. RX480-at nem tudom ajánlani, mert nem sokkal erősebb mint az RX470. GTX1070 pedig már-már overkill FullHD felbontásra, de szíved joga, hogy mit veszel, remek árértékű mind a három.


SSD gyorsít a gépen, ha rendszert, programokat pakolsz rá. Egy normálisabb SX930 -as adata vagy Intel 535 -ös SSD marha sokat tud dobni a gépen.


A plusz ram inkább programoknál jön ki, hogy hasznos. Rendszer (olvasottak alapján) nem gyorsul tőle, de manapság tényleg nem árt, ha 12-16gb-tal nyomjuk.

2016. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Tanácsokat megfontolom és igyekszem egy ssd-t beszerezni plusz egy jobb videókártyát megvenni ( pl GTX1070 ) bár kicsit drága a géphez mérten mert majdnem a fele mint amennyibe került a fenti gép. a ram meg ráér, mivel kevés olyan játék van amivel szivesen játszom és amit várok ahoz egyenlőre elég.
2016. nov. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!