Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan külső merevlemezt...

Olyan külső merevlemezt szeretnék, amit miután rámentettem a filmjeimet, tvre vagy házimozira is tudnék csatlakoztatni, és lejátszóként használni. Létezik-e ilyen, és ha igen kb milyen árban van (tól-ig)?

Figyelt kérdés
Annyi még,hogy Linuxos géphez szeretném csatlakoztatni,tehát az ubuntuval is kompatibilisnek kell lennie.Az ár nyílván a tároló méretétől és a márkától is függ.A márka nem fontos(a noname is jó lenne),a méretben még egyelőre nem döntöttem.Egy-két linkért nagyon hálás lennék.
2008. okt. 5. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia az intersparokban media marktban lehet kapni külső kb. 20 Gb-os tároló kapacitású Média centereket 30-40000Ft-ért. Probáld meg a linuxxal is megy (redhat).
2008. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 Gb-ért sokallom a 30 ezret.Nem 200 Gb az a 20?
2008. okt. 5. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Média Center alatt nem külső meghajtót ért hanem média centereket :P

Olyan lejátszók amikben van beépített merevlemez vagy flash memória.

Külső winchesterekből 20000 forintért fél terásakat (500 GB) lehet kapni, 35000-40000 forintért meg már egy terásakat (1000 GigaByte).


Tessék, így kell gondolni a médaicenterekre:

[link]


Kérdésedből nem tiszta hogy most tényleg külső merevlemezt szeretnél, vagy médiacentert.

2008. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Metroban van most akciósan Fujitsu-Siemens 1 terabyte-os USB csatlakozós külső vinyó 25.000 Ft-ért. Nem elírás, 1 tera és 25 rongy. Én is vettem egyet, nagyon jó vétel volt, az USB-t bármilyen oprendszer tudja kezelni és már a jobb TV-ken is van USB bemenet.
2008. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!