Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti...

GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti OC WINDFORCE 2X 4GB GDDR5 128bit vs ASUS GeForce GTX 750 Ti DirectCU II OC 4GB GDDR5 128bit vsASUS GeForce GTX 950 DirectCU II 2GB GDDR5 128bit?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 13:53
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
2016. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

750 Ti-nél MAX 2gb, bár az is sok neki.

Értem én, a vram csak 1 szám, könnyű fejben tartani, de annyi jelentősége van, hogy vagy elég a számítási feladatokhoz, vagy nem.

Jelen esetben jó terhelés mellett úgy 1,5 GB-ot tud kihasználni bármelyik GTX 750Ti, ezért felesleges a 4GB, nem tudja kihasználni, semmi értelme. Ez akkor parasztvakítás mint a gt740 4gb, ahol még az 1gb is sok, mert annyira gyenge a kártya.


Ha ennyit akarsz költeni, akkor RX460 2gb jó vétel (4gb szintén felesleges, mert papír hozzá a kártya, szintén nem tudja kihasználni).


A másik út a használt kártya, pl:

[link]

40-ért nem rossz vétel és jelenleg is jó közép/magas grafra.

[link]

[link]


nvidia oldalról (bár ez kicsit drágább, 44e):

[link]

jobb mint egy gtx 960

https://www.youtube.com/watch?v=9KWL57xpBLM

2016. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó nektek hogy értitek a kérdést. :)

Tudom, én vagyok a hülye.

2016. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!