Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok anyának?

Figyelt kérdés

Ezekre használná: facebook, youtube, egyéb böngészés, filmnézés jó minőségben, irodai munka.

A képernyő átmérő max. 13 inch.

A keret kb. 150 ezer forint.

Tudom, hog ezek nem nagy igények, viszont azt szeretném, hogy ennyi pénzért a legjobb gépet vegyük.



2016. nov. 8. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen célra bármelyik 150k-s gép megfelel, szóval vedd azt amire a legtöbb garit kapod
2016. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

Kb ez az egy egy típus kapható itthon, ami 150k körül van, normális processzor van benne és 13 colos.

[link]

2016. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

A másodiknak: Ez tetszik, de látom hogy ez a 13 col utazó méret :D

Lehet mégis 15 col lesz.

2016. nov. 8. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézegettem, és magam is meglepődtem, mennyire nincs ilyen olcsón :-)


Csak az alábbi paramétereket vettem figyelembe (szerintem ettől lesz tényleg jól használható):


- i3, vagy i5 CPU

- 8GB RAM

- 120 GB SSD

- Windows 10 (mert ugye nem lopunk...)


És így bruttó 280 körülre jött ki. Ez kb. a keret duplája, ráadásul ennyiért azt mondanám, hogy egy MacBook Air jobb vásár, mint valami Zenbook (bocsánat, ha valakit ez sért). Windows ugyan nem lesz, de minden, amit írsz, azt megkapja. Vagy kérheted Linux-al, de nem lesz sokkal olcsóbb, és nincs rendes Office.


Ha nem ragaszkodsz a 8 gigához és az ssd-hez, akkor belefér, de ezek nélkül meg szerintem már nem lehet normálisan dolgozni/szórakozni. Vagy nekem vannak nagy igényeim :-)

2016. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

15 colos:

[link]

[link]

14 colos

[link]

2016. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erről mit gondoltok?

[link]

2016. nov. 9. 19:48
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

#6


Nem jó minőségű, és a benne lévő processzor i5 nem jobb, mint az i3-6100U.

2016. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!