Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA hiba vagy hűtő lehet rossz?

VGA hiba vagy hűtő lehet rossz?

Figyelt kérdés

Eddig semmi hiba nem volt, minden játék normálisan futott.. Tegnap vettem a gépembe egy 250 gb os sata hdd-t a meglévő 500as mellé, működik is, de... Amikor beleraktam a gépbe, ki kellett vennem a vga-t, mert nem volt hely tőle berakni a vinyót. Amikor később elkezdtem játszani, szokatlanul laggoltak a játékok és hát azért,mert amint elinditok egy jatekot kb 35-37 fokrol 80 fokig melegedik a vga. Plusz vinyo berakasa elott max 56-58 fokig ment fel a hő. Egyébként utana kivettem a vinyot, de melegszik ugyanúgy a vga. Mi lehet a probléma, valami tipp?

Konfig:

Gigabyte M85-D2V

8 GB DDR3

MSI GTX 760 OC 2 GB

FSP Hexa 400

WD 500 GB 7200rpm

újrahúztam a gépet, ugyanúgy melegedett 77-80 fokosra, cseréltem pasztát, semmi változás nem lett.

Msi afterburnerrel 100ra felhuztam a hűtőt, így most 59-62 fok között megy a vga játék közben, ha nem játszom, 27-28 fokra hűti le így a karit.

Szóval? Tegnapig automata hűtéssel nem ment 57-58 fok fölé nagyon a kártya, és a ventinek sem kellett 100on mennie, hogy lehűtse a karit. beszart a hűtő vagy még rosszabb?


2016. nov. 8. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Működik rajta mindegyik ventilátor? Ha igen, akkor a hűtőbordát is kitakarítottad?
2016. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 80 fok még nem is lenne vészes ennek a kártyának, de ha előtte kevesebb volt, akkor talán a venti csatlakozóját mozdítottad el véletlenül szerelés közben? Megy mind a kettő?
2016. nov. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!