Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ddr3 GIGABYTE...

Vettem egy ddr3 GIGABYTE GeForce GT 610 tipusú 2gb-os videókártyát. A tápegységem az 230V. Nem fogja leverni a biztosítékot, esetleg fogja bírni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerint leverheti a biztosítékot a gépembe. Mivel azért ez erősebb videókártya az előzőtöl. Előzőt bírta, mivel ATI Radeon 4800 sapphire szériás nem igényel sokat az 512 memóriájával

2016. nov. 9. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nana!

Minden magyar tápegység 230V-os... de mennyi a W?

Az nem mindegy.

2016. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:

Az a videokártya 29W-ot fogyaszt.

Egy kerékpárdinamó is elég lenne neki.


Egyébként a gépedben nincs biztosíték.

2016. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kártyát egy lapos elem is kiszolgálja, úgyhogy belerakhatod nyugodtan. :)
2016. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

GT610 a HD4000 szériához viszonyítva HD4550 és a DDR2-as 4650 között van teljesítményben, és kevesebb mint harmadannyit fogyaszt, mint a HD48** kártáyák.


[link]

2016. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. nov. 9. 16:54
 6/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Azaz, ad meg a bemeneti hálózati feszültséget xd úgy a jó. Esküszöm emberek nem jártak általános iskolába. Amúgy meg a gt610 bőven gyengébb mint a radeon hd4870.Ja és tudod mennyivel kevesebbet fogyaszt? Úgy a hatodát. Nem tűnt fel ,hogy sokkal kisebb és nem kell neki tápcsati? Na jó én kiégek.
2016. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam általános iskolás képzeld utolsó válaszoló. De nekünk csak paint meg word és excelt tanították a tanárok. Nyomtam egy ctrl+shift+T kombót azt már le esett a tanár álla... Ez az általános nállunk. És senki nem írta, hogy 4870 a régi vidikártyám. kerek 4800. és csak 512 mb.

Szét szereltem a gépem, hogy megnézzem a tápegység Watt feszültségét, de sehol nem írja. Csak a 230Volt van rá írva. Semmi más. De mindegy. Azon ne múljon, veszek egy jobbat.

2016. nov. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!